Edit

wikiHow:Latvian wikiHow Project/About wikiHow

EditKas ir wikiHow?

wikiHow ir kopīgas rakstības projekts, kas ir radīts, lai popularizētu augstu kvalitatīvo "how-to" vadību. Iedomājieties, ja katram uz Zemes būtu pieredzējis autobuss, kas varētu dot pieredzi kā, kur un ko darīt īpatnējā situācijā. Mūsu daudzvalodu "how-to" vadībai ir jāseko noteiktām instrukcijām, lai šeit jūs varētu atrast jebkādu tematu un ar to saistītu padomu. Šī brīvi pieejamā informācija uzlabos dzīvi miljoniem cilvēku, kuri dzīvē grib sasniegt gan mazus, gan lielus mērķus.


Katru mēnesi, wikiHow projektā raksta miljoniem cilvēki, kas māca, parāda kā mācīt vai darīt ko jaunu. Pateicoties Jūsu ieguldītājām zināšanām wikiHow, jūs palīdzēsiet cilvēkiem visā pasaulē iepazīt ko jaunu. Apskatiet wikiHow turneju lai apgūtu vairāk.

EditKā darbojas wikiHow?

wikiHow ir izglītojoša interneta mājaslapa, kurā ir iespējams rakstīt un rediģēt informāciju. Katram apmeklētājam ir iespēja uzlabot doto informāciju vai izveidot jaunu lapaspusi. Tiklīdz ir izveidota jauna lapaspuse, katrs apmeklētājs var to rediģēt, uzlabot vai mainīt informāciju tajā. Jo vairāk laika paiet, jo kvalitatīvāks kļūst lapas saturs. Jūs varat aplūkot, kā tiek rediģētas un/vai uzlabotas lapas ar informāciju Link to revision reel for an article on Latvian wikiHow, visas izmaiņas mājaslapā var atrast šeit "nesenas izmaiņas" kā arī šeit "lapaspuses stāsts". wikiHow strādā pēc uzticības metodes, kas dot citiem iespēju palīdzēt citiem. Rezultātā portāla lietotāji ātri pārveido un izdzēš jebkādus vandālisma veidus, blēņas un materiālu, kas nav atbilstošs "how-to" vadības uzstādītajām normām.
EditKā es varu palīdzēt?

Lūdzu, uzlabojiet wikiHow, rediģējot padomus, kuros ir nepieciešami uzlabojumi. Izskatiet, kas tika sarakstīts agrajā stadijā un aplūkojat, vai jūs varat pievienot klāt informāciju. Ja jums patīk veidot pamācības, esat kopētā labošanas pantu zinātājs, tad viss atkarīgs no jūsu zināšanām. Padalieties ar jūsu zināšanām, ja varat un uzrakstiet jaunu lapaspusi klikšķinot "Izveidot jaunu wikiHow lapaspusi", kas ir svarīgā šajā mājaslapā. Ja jums ir nepieciešams temats vai ideja, par kuru uzrakstīt, jūs varat aplūkot šo lapu "Piedāvāto lapaspušu saraksts" ko izveidoja citi mājaslapas lietotāji. Esat pārliecināts kādu pamācību varētu izveidot, kaut arī, daudzi jau tādu ir izveidojuši?. Nav vērts rediģēt eksistējošu padomu, kas atrodas mājaslapā? Apskatiet wikiHow turneju un uzzināsiet vairāk.

EditDaži padomi

Ievērojiet šo, darbojoties ar wikiHow:

  1. Esi tolerants. Esi pieklājīgs. Neizturies slikti pret citiem lietotājiem. Vēli labu citiem.
  2. Esi drošs. Ja Tu domā, ka tava darbība uzlabos wikiHow misiju, tad dari to!
  3. Nevajag piesārņot mājaslapu. Lūdzu tikai pievieno ārējās saites ja mājaslapa tika izmantota kā atsauce informācijai ko jūs pievienojāt padomam.
  4. Esiet gatavi tam, ka citi lietotāji var rediģēt, kritizēt un pilnveidot jūsu rakstus. Izmaiņām vajag būt aplūkotam pilnveidošanas garā un ne kā jūsu pieejas vai spēju negatīva kritika.

EditVēlaties pievienoties sabiedrībai?

Kamēr jūs neesat reģistrējies, raksts vai labojums wikiHow mājaslapā nav tik noderīgs sabiedrībai. Lai reģistrētos klikšķiniet Special:Userlogin lapas augšējā stūrī.

EditVai es varu palīdzēt ko izdarīt wikiHow savā valodā?

Jā! Tieši tagad, wikiHow pamatvilcienos ir tikai angļu valodā runājošajiem, kurš ir neveiksmīgs. Ideāli, ja wikiHow būtu pieejams iedzīvotājiem visā pasaulē, katram savā valodā. Daudzvalodu wikiHow pašlaik lēnām ir veidots šādās valodās: spāņu vācu franču, portugāļu, un nīderlandiešu. Ja vēlaties palīdzēt attīstīt šos saitus un dot derīgu informāciju, lūdzu jūtieties brīvs tos rediģēt. Jūs varat tāpat parakstīt augstāk pie palīdzēt rada jaunu wikiHow in Jūsu valodā.

EditNoturiet līdz pat datumam ar kas atgadās

Jūs varat turēt līdz pat datumam ar kas atgadās at wikiHow by lasījums the forumi vai The wikiHow herald. WikiHow herald tāpat piedāvā apkalpošanu, kurš ļauj jūs pie būt it nosūtīja pie jūsu sarunas lapaspuses pēc katra jauna publicējuma.

EditRadošie apakšnami atļauts

wikiHow atļauj visu saturu zem a radošā apakšnamu licence. šī licence ļauj wikiHow saturu pie būt izmantots brīvs by jebkāda organizācija vai person for jebkāds non-commercial mērķis. Ļauj mūsēju content palīdzību brīvu jaunizdevumu sasniedz wikiHow's misiju by piedāvājums mūsējas instrukcijas pie ikdienas problēmām pie pat vairāk ļaudīm for brīvs.EditwikiHow vienmēr būs bezmaksas

wikiHow ir pieejams katram pasaulē bezmaksas. Mūsu mērķim vajag pie palīdzēt tā daudz ļaudis līdzko iespējams by sadalīšana mūsējas instrukcijas un tādēļ mēs will nekad ielādēt for piekļūšana pie saita.

EditKā izdara wikiHow atbalstu itself finansiāls?

wikiHow vajag fondus pie apstiprināt viņa darbības, bet tā vietā, lai prasa mūsējus lietotājus for ieguldījumi, mēs esam gribējuši pie rādīt tasteful, non-obnoxious reklamē on website. Mums ne ir pop-up izsludināšanas, pop-under izsludināšanas, spyware, vai cits scumware. Mūsēja reklamēšana ir ārkārtēji minimāla. Faktiski, mēs ne rādām reklamēšanu vispār pie iereģistrētajiem lietotājiem. Mēs domājam ka tasteful reklamēšana ir īpaši unobtrusive ceļu pie fund mūsējas darbības. Konkrētākai informācijai, jūs varat izlasīt the "lapaspuses stāsts" še un atrod atbildi pie jautājuma "is wikiHow non-profit?" še.

EditKāds programmas nodrošinājums izdara wikiHow use?

wikiHow tiek pastiprināts by MediaWiki atvērtais source programmas nodrošinājums radīts by brīvprātīgie for use on Wikipedia un cits wikis. It ir pieejams for brīvs zem the gnu ģenerāļa publikas licence. ja Jums nepieciešama, piemēram, mūsēju modifikāciju brīva kopija, tikai prasiet.

EditKā varu es kontaktēties wikiHow?

Lūdzu raksti mums uz wiki@wikihow.com.


Kamēr mēs pārbaudām e-pastu, tu vari ar mums kontaktēties:


wikiHow
1010 El Camino patiešām, suite 325
Menlo parks, Kalifornijas 94025
USA


Telefons: 650 492-8008

EditAttribution

This page is a translation of a page provided by wikiHow, a collaborative writing project to build the world's largest, highest quality how-to manual. Please edit this page and find author credits at the original wikiHow page on About wikiHow. Content on wikiHow can be shared under a Creative Commons License. This attribution text is from wikiHow:Attribution on English wikiHow.

Article Info

Categories: WikiHow Language Projects

In other languages:

العربية: عن ويكي هاو, Français: À propos de wikiHow, Nederlands: Over wikiHow, Português: Sobre o wikiHow, Español: Acerca de wikiHow

Thanks to all authors for creating a page that has been read 410 times.